Garaż - restauracja
GARAŻ - restauracja, bar, pub • ul. H. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce

Imprezy - Menu Grupowe

Specjalizujemy się w organizacji imprez dla większej ilości gości. Impreza na 10 czy 100 osób, dla nas to nie problem. Urodziny, imieniny, jubileusz, spotkania klasowe, imprezy integracyjne, spotkania firmowe, czy po prostu imprezy znajomych to jest to co lubimy najbardziej.

Przy organizacji i rezerwacji imprez grupowych obowiązują u nas pewne zasady:

 • Rezerwacja do 10 osób (włącznie)
  Przyjmujemy bez wcześniejszych ustaleń i opłat.
 • Rezerwacja od 11 do 20 osób (włącznie)
  Obowiązuje opłata rezerwacyjna 10 zł od osoby oraz obligo ustalenia menu na kwotę minimum 50 zł od osoby.
 • Rezerwacja powyżej 20 osób
  Obowiązuje opłata rezerwacyjna 10 zł od osoby oraz obligo ustalenia menu na kwotę minimum 80 zł od osoby.
 • Opłata rezerwacyjna pobierana jest podczas składania rezerwacji (gotówka, blik, karta, przelew) i jest warunkiem do jej przyjęcia. Nie podlega ona zwrotowi przy rezygnacji z rezerwacji lub pojawienia się na imprezie mniejszej niż ustalona wcześniej liczby osób. Opłata rezerwacyjna pokrywa koszty, przystosowania układu sali pod daną rezerwację, wcześniejszego przygotowania zastawy, itd. i nie jest odliczana od finalnego rachunku.
 • Obligo menu obejmuje również menu barowe, zatem w skład ustalonego minimalnego menu wchodzi zarówno jedzenie, napoje jak i alkohol.
 • Istnieje możliwość podania wcześniej przyniesionego tortu lub ciasta, koszt to 5 zł od osoby i zawiera opłatę za przechowanie ciasta/tortu, przygotowanie zastawy i sztućcy, pokrojenie, podanie i uprzątnięcie.
 • Standardowy czas na który rezerwujemy stoliki wynosi do 4h, indywidualnie ustalamy możliwość przedłużenia rezerwacji.
 • Istnieje możliwość oddania do dyspozycji sali na wyłączność, opłata dodatkowa za tę usługę zależna jest od wielkości rezerwacji, zamówionego menu i ustalana jest indywidualnie.

Jeżeli poznali już Państwo nasze zasady to przy takich spotkaniach proponujemy nasze obiadowe deski imprezowe + deski przystawkowe. Deski imprezowe to takie deski typowo obiadowe przeznaczone dla 4-6 osób. Zamiast zamawiać z menu osobne dania każdy jest w stanie skomponować obiad z tego co jest na deskach - czyli jest to taki prywatny obiadowy szwedzki stół.

Deski imprezowe - obiadowe

deski przeznaczone dla 4-6 osób, podawane na ciepło
do każdej deski obiadowej, możecie Państwo zamówić do 2 butelek wódki Stock w promocyjnej cenie 80,- / szt. lub Stumbras / Ogiński w cenie 95,- / szt. oraz 2 dzbanki dowolnego napoju w cenie 18,- / szt.
Deska obiadowa V10
DESKA V10 - stekowa 450,-

nasza duma - czyli wszystkie nasze steki + wielki stek Tomahawk na środku. W skład deski wchodzą steki: tomahawk, rostbef, antrykot, świeca, krzyżowa, do tego opiekane ziemniaki, Coleclaw, trzy sosy

Deska obiadowa V10
DESKA V8 - mięsna 250,-

skład deski to wszystkie nasze grillowane mięsa: mini burgery, żeberka, nasza kiełbasa, kaszanka, krzyżowa, polędwiczka, stripsy z kurczaka, do tego góra frytek , sałatka coleslaw + sosy

Deska obiadowa V10
DESKA V4 - lekka deska 180,-

skład deski to głównie warzywne słupki do chrupania podane razem z dipami i salsami, coleslaw, sałatka wiosenna, krążki cebulowe, panierowane serki, goferki cebulowo-ziemniaczane, popsy brokułowe, grzanki z salsą, kukurydza grillowana

Deska obiadowa V10
DESKA V6 - pół na pół 220,-

skład deski to połowa deski mięsnej V8 i połowa lekkiej V4

Deski przystawkowe

deski przeznaczone dla 4-6 osób
Deska obiadowa V10
DESKA WĘDLIN 200,-

oryginalne długo dojrzewające wędliny z całego świata, między innymi: Włoch, Hiszpani, bałkanów z dodatkiem dojrzewających serów i octowych przystawek.

Deska obiadowa V10
DESKA SERÓW 200,-

ogromny zestaw dojrzewających serów miękkich i twardych z całego świata, podany z owocami i bakaliami

Deska obiadowa V10
DESKA PIWOSZA 200,-

stripsy, krążki cebulowe, serki panierowane, goferki cebulowo-ziemniaczane, nachosy, krążki kalmarów, trzy sosy

Na imprezy organizowane od poniedziałku do czwartku udzielamy 10% RABATU.
wystawiamy faktury VAT • przyjmujemy płatności kartą • możliwość płatności przelewem

Kontakt z nami


Restauracja Garaż
25-002 Kielce, ul. H. Sienkiewicza 53
570 441 701 biuro@garazkielce.pl
GarazKielce GarazKielce
Garaż - rezerwacja

Rezerwacja możliwa jest z minimalnym 24 godzinnym wyprzedzeniem, prosimy również o zapoznanie się z naszymi zasadami rezerwacji.