Garaż - restauracja
GARAŻ - restauracja, bar, pub • ul. H. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce

Najlepszy Bar w Kielcach

W naszej męskiej jaskini nie mogło zabraknąć oczywiście baru, który stał się naszym konikiem.
Do oferty barowej podchodzimy z równą uwagą i zaangażowaniem jak do kuchni, dlatego zasmakujesz u nas ręcznie montowanych połączeń nietypowych alkoholi w postaci drinków, spritzów, grzańcy, szotów czy koktajli. W ofercie również piwa kraftowe, włoskie wina, whisky i burbony z całego świata, a także ogromny wybór wódek.

Na dzień dzisiejszy posiadamy ponad 200 pozycji dostępnych do zamówienia w barze, z czego grubo ponad 100 to alkohole, których nie kupisz w lokalnych sklepach.

Menu barowe charakteryzuje się również sezonowością. I tak latem zasmakujesz ręcznie montowanych lemoniad na bazie świeżych owoców i ziół, spritzów na bazie wina musującego, beerlad - czyli naszych ręcznie robionych radlerów czy wreszcie robionych na miejscu letnich koktajli. Zimą skupiamy się na rozgrzewaniu naszych gości piwnymi grzańcami w kilku odsłonach, grzanym winem czy naszymi autorskimi zimowymi herbatami.

Menu BARowe

Kontakt z nami


Restauracja Garaż
25-002 Kielce, ul. H. Sienkiewicza 53
570 441 701 biuro@garazkielce.pl
GarazKielce GarazKielce
Garaż - rezerwacja

Rezerwacja możliwa jest z minimalnym 24 godzinnym wyprzedzeniem, prosimy również o zapoznanie się z naszymi zasadami rezerwacji.