Garaż - restauracja
GARAŻ - restauracja, bar, pub • ul. H. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce

Restauracja Kielce

Garaż to klimatyczne miejsce w samym centrum Kielc - na głównym deptaku tj. ul. H. Sienkiewicza 53 - 3 minuty od dworców PKP / PKS i 5 minut od Rynku

W naszej restauracji króluje mięso pod każdą postacią, ze szczególnym naciskiem na ukochaną przez nas wołowinę. Można powiedzieć, że mamy fioła na punkcie mięsa, które nie ma przed nami żadnych tajemnic. U nas nie ma kompromisów - porcje mamy solidne, dania treściwe a wszystko przygotowane zgodnie ze sztuką - czyli na specjalnych lawowych grillach. Specjalizujemy się w stekach, burgerach czy żeberkach. Współpracując z najlepszymi dostawcami i mając kontrolę nad każdym etapem przygotowania dania - sami sezonujemy steki, sami mielimy burgery - możemy śmiało stwierdzić, że mamy najlepsze mięsko w mieście.

Naszym konikiem jest również bar. Do oferty barowej podchodzimy z równą uwagą i zaangażowaniem jak do kuchni, dlatego zasmakujesz u nas ręcznie montowanych połączeń nietypowych alkoholi w postaci drinków, szotów czy koktajli. W ofercie również piwa kraftowe, włoskie wina, whisky i burbony z całego świata, a także ogromny wybór wódek.

Oprócz standardowego menu restauracyjnego, na dwóch poziomach naszego lokalu (parter i antresola) organizujemy imprezy firmowe, przyjęcia rodzinne, spędy znajomych i przyjaciół. Posiadamy też dużą odrębną salę, na której znajduje się nasza garażowa scena goszcząca już niejeden koncert, ale może być również przystosowana do przeprowadzenia szkoleń, prezentacji, spotkań firmowych czy premier. Sala posiada pełne nagłośnienie, oświetlenie sceniczne a także ekran i projektor, które wykorzystujemy do transmisji wydarzeń sportowych.

w centrum
2 poziomy
340 m2
150 miejsc
sala taneczna
ogródek
GARAŻ - restauracja, bar, pub
ul. H. Sienkiewicza 53, 25-002 Kielce
570 441 701 • biuro@garazkielce.pl

godziny otwarcia:
poniedziałek - czwartek 16:00 - 23:00
piątek 16:00 - 02:00
sobota 12:00 - 02:00
niedziela 12:00 - 22:00

PEŁNE MENU

JEDZENIE

BAR

Kontakt z nami


Restauracja Garaż
25-002 Kielce, ul. H. Sienkiewicza 53
570 441 701 biuro@garazkielce.pl
GarazKielce GarazKielce
Garaż - rezerwacja

Rezerwacja możliwa jest z minimalnym 24 godzinnym wyprzedzeniem, prosimy również o zapoznanie się z naszymi zasadami rezerwacji.